هنجارستان مهر, مرکز تخصصی رفتار درمانی کودک، نوجوان و خانواده، مرکز تخصصی روانشناسی و مشاوره کودک و نوجوان مهر

هنجارستان مهر سه یکهنجارستان مهر سه یک

هنجارستان مهر سه یک

هنجارستان، محلی برای بازسازی رفتارهای اجتماعی در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

برترین دکترین و متخصصان روانشناسی کودک و نوجوان در کنار شما هستند تا از طریق بازی درمانی، رفتار درمانی و خانواده درمانی، با رویکردهای شناختی رفتاری-رفتاری، هیجان مدار، طرحواره و در کنار آن آموزش والدین بستر مناسبی برای نتیجه گیری سریع برای شما را فراهم می سازد.

  • مقدمه:

  • هنجارستان؛ برگرفته از بیمارستان، برای درمان و آرامش جسم و روان است، اما در سبک زندگی امروزی مکانی برای هماهنگی و همسان سازی نسل ها و کم کردن فاصله نسل ها که پیش از این نبوده و نیست. اکنون برآنیم تا با راه اندازی مکانی کوچک با تفکراتی بزرگ هنجارستانی به وسعت کره خاکی زمین را برای کودکان، جوانان و نوجوانان فراهم سازیم تا بدون ادعا و با دانش بین رشته ای، قدم های بزرگی در حوزه پیشگیری سطح یک تا سطح سه برداریم.
  • هنجارستان؛ یک شعار تبلیغاتی نیست و حتی یک تفکر فرهنگی نیست. بلکه یک واقعیت فرهنگی و نیاز اجتماعی است. هنجارستان؛ راهبرد اهداف و آرزوهای اساتید پیشین در کتابها و مقالات است که ما به شکل دیگری آن را به عرصه ظهور رسانیده ایم.
  • هنجارستان؛ یک گام در جهت فرهنگ سازی و بازسازی فرهنگی نیست. بلکه خود فرهنگ است و نمونه سازی آزمایشگاهی واقعی برای کودکان، نوجوانان و جوانان سردرگم شده ای است که نه والدین آنها را درک می کنند و نه جامعه پذیرای رفتار متفاوت ایشان است.
  • هنجارستان؛ همه زندگی و آینده یک کودک، نوجوان و جوان است که هیچ دورنگاهی از رفتار خود در آینده شهرنشینی و اجتماع-زیستی خود ندارد.
  • هنجارستان؛ بیمارستانی بزرگ با ورودی یک اورژانس اجتماعی است که در آن دارو ها هیچ جایگاهی ندارند و داروخانه اش متشکل از اسباب بازی های روی میزی و دیجیتالی مفید و کاربردی است که به تجویز متخصصان روانشناسی و بازی درمانگران متبحر وارد زندگی افراد می شود و در کنار این هنجارستان عظیم مشاوران حقوقی و قضات دادگستری نشسته اند تا بتوانند در دادگاه سه یک متقاضیان را با مهارتی کافی بر صندلی قضاوت بنشانند و پس از آن وکیل مدافع اهداف او شوند تا بتواند جرم و جنایت را به معنای واقعی لمس کند و در آخر خود را، و چه بسا دیگر دوستانش را از دام بزه و بزهکاری وارهاند.
  • هنجارستان مکانی امن برای تجربه ای مفید و بی خطر در بزهکاری است و خطاهایشان قابل بخشش و چه بسا قابل بازیابی و بازسازی است.
  • هنجارستان بازی واقعی زندگی انسانهایی است که دیگر افسوس گذشته را نخواهند خورد و می دانند آینده پیش رویشان چه رنگی خواهد داشت.
  • هنجارستان؛ تنها مکان امن برای کودک، نوجوان و جوانی است که از والدین خود شکایت دارد و هیچ نیازی به بالا رفتن از پله های دادگستری ندارد. همچنین مکانی امن برای مشاوره تخصصی والدینی است که نمی دانند چگونه و در چه زمان و مکانی باید با فرزند خود، چه رفتاری را انجام دهند و فاصله بین نسل ها را کوتاه و کوتاه تر می کند.

بیشتر بدانید

همکاران ما در هنجارستان

روانشناسان هنجارستانروانشناسان هنجارستان

مدیر بخش

دکتر سایناز مودت

وکلای هنجارستانوکلای هنجارستان

مدیر بخش

دکتر عباس عنصری فرد

مددکاران هنجارستانمددکاران هنجارستان

مدیر بخش

احمد اخوان عطار

پزشکان هنجارستانپزشکان هنجارستان

مدیر بخش

دکتر میرعون موسوی

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر با مدیریت داخلی آقای مهرداد احمدی تماس بگیرید.

09363008032

سازمان های هم راستا

هر تصویر به وب سایت خود متصل است

لوگوی سه یکلوگوی سه یک
سازمان سلامت روان ایرانسازمان سلامت روان ایران
منشور سلامت مهرمنشور سلامت مهر
کانون آموزشهای تکمیلیکانون آموزشهای تکمیلی

بهترین روانشناسان تهران و بهترین روانشناسان ایران

بهترین روانشناسان کودک و نوجوان تهران و بهترین روانشناسان کودک و نوجوان ایران

ارتباط جهت هماهنگی وقت:

09363008032

09106965010

021-77444709

021-77032470

021-22599209

021-86129597

021-77265472

021-86129263

021-22599215

 

دکتر روانشناس کودک، روانشناس کودک، متخصص روانشناسی کودک، متخصص روانشناسی خانواده، دکتر روانشناس خانواده، دکتر روانشناس نوجوان، روانشناس نوجوان، متخصص روانشناسی نوجوان، فوق تخصص روانشناس کودک و نوجوان، مرکز تخصصی استعدادیابی، بزرگترین مرکز استعدادیابی، بهترین مراکز استعدادیابی ایران، بهترین مرکز استعدادیابی تهران، مرکز تخصصی اوتیسم، مرکز درمانی اوتیسم، بهترین مراکز درمانی اوتیسم، بزرگترین مراکز درمانی اوتیسم، مرکز تخصصی بیش فعالی، بهترین مراکز بیشفعالی ایران، بهترین مراکز درمان بیش فعالی تهران

 

کلمات کلیدی: دکتر روانشناس کودک، روانشناس کودک، متخصص روانشناسی کودک، متخصص روانشناسی خانواده، دکتر روانشناس خانواده، دکتر روانشناس نوجوان، روانشناس نوجوان، متخصص روانشناسی نوجوان، فوق تخصص روانشناس کودک و نوجوان، دکتر روانشناس سکسولوژی، دکتر روانشناس ترنس سکشوال، روانشناس هموسکشوال، روانشناس تراجنسی، متخصص روانشناسی انگیزشی، متخصص استعدادیابی، مرکز تخصصی استعدادیابی، استعدادیابی تحصیلی، استعدادیابی شغلی، استعدادیابی هنری، استعدادیابی ورزشی، استعداد سنجی، استعداد شناسی، ورود به دانشگاه، سوالات دانشجویی، سوالات جنسی، سوالات روابط جنسی، روانشناس روابط عاطفی، روانشناس ارتباط عا