تاریخ عکاسی

مقدمه بیمه کلمه ای است فارسی از ریشه بیم به معنی ترس و گریز. معادل انگلیسی آن insurance و معادل فرانسوی آن assurance است. ریشه لاتین این کلمه securus است و به معنای اطمینان، تامین و تضمین. بیمه در اصطلاح حقوقی ، عقدی است که بموجب آن یک طرف تعهدمیکند در ازاء پرداخت وجه و یا وجوهی از طرف دیگر در صورت وقوع یا بروز حادثه خسارت وارده بر او را جبران نموده و یا وجه معینی بپردازد. (ماده 1 قانون بیمه مصوب 7 اردیبهشت ماه 1316. ایرانشهر ج 2 ص 1960). متعهد را بیمه گر، طرف تعهد را بیمه گذار و وجهی که از طرف بیمه گذار پرداخته میشود حق بیمه و آنچه بیمه میشود موضوع بیمه نامند. بیمه های درمانی در ایران به دو قسمت تقسیم می شود.

1 – عکاسی حرفه ای :

به آن دسته از بیمه نامه هایی گفته میشود که از طریق کارت و یا دفترچه سلامت، طرف های قرارداد (کلینیک ها و بیمارستانها و … ) را موظف به ارائه تخفیف، قبل از پرداخت مبلغ می نماید. به زبان ساده تر تخفیف مربوطه قبل از پرداخت انجام می پذیرد. همچنین در این طرح ها هر فرد بیمه شده یک شماره شناسایی در سطح ملی دارد. در کشور ایران فقط بیمه های زیر بیمه مکمل محسوب می شوند. بیمه تامین اجتماعی (ویژه عموم) – بیمه خدمات درمانی (ویژه کارکنان دولت) – بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح (ویژه ارتش و نیرو های لشکری) – بیمه سلامت (طرح دولت ویژه عموم) – بیمه سلامت روان ایران (طرح خصوصی ویژه عموم)

2 – عکاسی آزاد :

به آن دسته از بیمه نامه هایی گفته میشود که از طریق کارت و یا معرفی نامه، طرف های قرارداد (شرکت های بیمه گر) را موظف به پرداخت مبلغ (طبق شرایط قرارداد) بعد از کسر فرانشیز به فرد بیمه شده می نماید. به زبان ساده تر شرکت بیمه گر بعد از پرداخت و اتمام طول درمان، قسمتی از هزینه های پرداخت شده بیمه گذاران را به آنها باز می گرداند. این نوع قرارداد ها در ایران بیمه تکمیلی محسوب می شوند.این نوع بیمه در اختیار شرکتهایی همچون بیمه ایران به عنوان تنها شرکت دولتی و بقیه شرکتهای خصوصی می باشد.

نقش هنر عکاسی در سلامت روان

در این پروژه ملی تلاش شده است تا تمامی اهداف فرهنگی و اجتماعی در سالی که مزین به نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” می باشد بتوانیم فرمایشات رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران را به اجرا در آوریم. بر این اساس برترین های این رشته شریف را برای خدمت رسانی به مردم کشورمان با حمایت سازمان های ذی ربط طرف قرارداد قرار داده ایم

قسمتی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص هنر

مشاهده و جستجو

گالری تصاویر آزاد
گالری اجتماعی
گالری تصاویر تخصصی
گالری تصاویر خاص

مزایای آموزش و یادگیری هنر عکاسی

برای هر ایرانی

مطالب به زودی بارگزاری می شود

طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت

بهترین روانشناسان تهران و بهترین روانشناسان ایران

بهترین روانشناسان کودک و نوجوان تهران و بهترین روانشناسان کودک و نوجوان ایران

ارتباط جهت هماهنگی وقت:

09363008032

09106965010

021-77496070

021-77032470

021-22599209

021-86129597

021-77265472

021-86129263

021-22599215

 

دکتر روانشناس کودک، روانشناس کودک، متخصص روانشناسی کودک، متخصص روانشناسی خانواده، دکتر روانشناس خانواده، دکتر روانشناس نوجوان، روانشناس نوجوان، متخصص روانشناسی نوجوان، فوق تخصص روانشناس کودک و نوجوان